Kurumsal


CİHAN ELEKTRİK MALZ.PAZ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Firmamız 1990 yılında kurulmuş olup, aydınlatma alanındaki faaliyetlerine 2005 yılında başlayarak teknolojik gelişmeleri takip eden ve globalleşen dünyada kaliteli ürün anlayışı ile aydınlatma sektöründe çok kısa zamanda marka olma başarısı göstermiştir.

Cihan Elektrik hızla değişen piyasa koşullarında kalite sisteminin sürekli iyileştirilmesini sağlamak amacıyla kalite politikasını devamlı olarak gözden geçirmekte ve gerekli düzenlemeleri yapmaktadır.

Cihan Elektrik, işletme sürecinin her aşamasının bütünüyle kontrolünü amaçlayan kalite sisteminin kurulması ile en üst düzeyde müşteri tatmini sağlayacak kalite ve verimlilikte etkinlik devamı çerçevesinde kaliteli ürün üreterek müşterileirne daha iyi hizmet sunmak için standartlar çerçevesinde başarılı olmaya çalışmaktadır.

Cihan Elektrik, aydınlatma alanındaki faaliyetlerinde kendi markası olan Cihan `ı oluşturarak  üretimini yapmış olduğu aydınlatma  TSE  kalite uygunluk belgesi alarak müşterilerine daha iyi ve daha kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

        Cihan Elektrik, üretimini yapmış olduğu Cihan marka aydınlatma ürünlerini kendi bünyesinde kurmuş olduğu test laboratuvarlarında gerekli testlerini yaparak kaliteli ürün üretmek için çaba sarfetmektedir.

Cihan Elektrik gerek dünyada gerekse ülkemizde oluşan yeni yönetim anlayışını takip ederek bunun sentezini yaparak şirket yönetimini buna uyarlanayı hedefleyen firmamız kalite ve onun sürekliliği, uygun ticari koşullar ve hizmet üçlüsünün aynı anda gerçekleşmesi ile şirketin gelişme göstereceği inancındadır. Bu inancın bir yansıması olarak çalışmalarını Kalite Güvence Sisteminin tüm organizasyonda yerleştirmek ve sürekli olarak iyileştirmek asıl prensibimiz olmuştur.

     

Cihan Elektrik olarak hedefimiz;

Müşterilerimize daha iyi ve kaliteli ürün sunmak için müşterilerimize yönelik kurallarla yönetilen ve kendini işe adamış personelle yönlendiren mükemmel bir hizmet sunmak ve kendimize hedef olarak günümüzün değişen ticaret koşullarında kendisi ile hiç bir zaman yetinmeyip daima iyi ve daha kalitelisini sunmak için ilerlemeyi hedef ve ilke edinmiştir.

      Firmamız, en üst  seviyede müşteri memnuniyetinden, kaliteli ürün üretmek ve kaliteli hizmet sunmak için taviz vermeden müşterileirnden aldığı güç ile yoluna devam etmek için gayret etmektedir.
Cihan Elektrik
© 2014 Tüm Hakları Saklıdır.
Cihan Elektrik Linkedin
Cihan Elektrik Google+
Cihan Elektrik Twitter
Cihan Elektrik Facebook